právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

Info pro výherce

07. 07. 2016 - 12:09 | Vyhráli jste na Radiu Haná v jedné z našich soutěží? Blahopřejeme! Kdy a kde si můžete své výhry vyzvednout? 
zdroj: https://pixabay.com/cs/mobiln%C3%AD-telefon-smartphone-ru%C4%8Dn%C3%AD-1419277/

Naše vysílání je pestré i díky zajímavým soutěžím. Vyhráváte zážitky i věcné ceny. Každý den šetříme vaše peníze. V tomto článku pro větší přehled odpovídáme na vaše nejčastější dotazy, které se týkají soutěží na Radiu Haná. Pokud zde nenajdete korektní odpověď na váš dotaz, kontaktujte telefonicky naši operátorku na čísle 775 779 650 a to od pondělí do pátku mezi 8. - 17. hodinou.

Chci vyhrát na Radiu Haná, co mám dělat?

Skvěle, abyste vyhráli, nalaďte si naše rádio nebo sledujte aktuální informace na webu a Facebooku Radia Haná.

Opravdu jsem vyhrál, co mám říct moderátorovi?

Blahopřejeme. Do našeho interního formuláře zapíšeme Vaše celé jméno, bydliště a pro jednodušší komunikaci si můžeme vyžádat i telefonní kontakt nebo emailovou adresu

Jak se k výhře dostanu?

Za standartních podmínek výhry vydáváme vždy pondělí a středu mezi 14. a 18. hodinou (platí pro pracovní dny). Pokud od moderátora nedostanete odlišné informace, vždy platí tento čas vyzvednutí. Vaše výhra čeká na adrese Blažejské nám. 7, Olomouc. Nezapomeňte se pro ni zastavit.

Co si mám nachystat?

Abychom ověřili, že Vaši výhru nedáváme nikomu jiného, připravte si občanský průkaz. Pokud výhru vyzvedáváte za někoho jiného, předložte i jeho podepsanou plnou moc, že máte právo výhru převzít. 

Jak dlouho mám na vyzvednutí?

Výhru si lze vyzvednout nejpozději do kalendářních 30 dní ode dne, kdy jste cenu získali. Pokud to nestihnete, kontaktujte nás telefonicky a domluvíme se na náhradním termínu převzetí. V opačném případě vaše cena propadá a může ji vyhrát kdokoliv jiný.

Uděláme maximum, abyste byli spokojení a poslech Radia Haná si opravdu užili.

 

Děkujeme za přízeň, Vaše Radio Haná.

Partneři Rádia HANÁ

Ozvěte se nám

585 22 55 88
800 13 12 13 dopravní zpravodajství ZDARMA