právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

TIP: Forsberg AGENCY

Chystáte svatbu, dětský den, firemní party, show pro tisíce lidí...? Nejste na to sami! Pomůžeme.

Forsberg - Baví nás bavit vás!

-------------
www.forsberg.cz
-------------

 
 
Život je plný společenských akcí, plný zábavy, hudby, dobrého jídla i zážitků, na které se nezapomíná. Abyste na vše vzpomínali v dobrém, spolehněte se na dceřinou společnost Radia Haná. Forsberg Agency vytvoří vaši akci na klíč. Spolupracujeme jak s nadnárodními společnostmi, tak s regionálními firmami ...nebo klidně i s vaší sousedkou, která chystá oslavu na zahradě.

Ušetříme Váš čas

Věnujte se rodinně, zábavě, cestování nebo pracovním záležitostem a organizaci své akce přenechejte nám. Díky mnohaletým zkušenostem a průběžným konzultacím s Vámi zařídíme, že všichni návštěvníci budou nadšení. Díky našemu spojení s Radiem Haná zařídíme také propagaci Vaší akce ve vysílání formou moderátorských vstupů i spotové kampaně.

Chcete...

... poděkovat svému týmu za vynikajicí práci?
... tančit na firemní párty?
... být na nejlepším maturitní plesu?
... potěšit děti na vesnici perfektním dětským dnem?
... zažít jedinečný svatební den?
... uspořádat hudební festival?
... se spolehnout?

Připravíme...

... den i večer plný programu, hudby, slavných osobností, zajistíme raut, kameramana, fotografa, pódia, mobilní toalety i veškeré další technické zázemí.  Postaráme se o cokoliv a navíc zařídíme i propagaci Vaší akce v nejposlouchanějším regionálním rádiu v Olomouckém kraji! Ano, to je realita. Dočetli jste až sem? Pokračujte. To nejlepší přijde.

-------------
Kontakty, další foto i video z akcí na  www.forsberg.cz
-------------


Slyšeli jste o velkolepých Slavnostech vína? Za nimi stojíme my:
S námi si snadno oprášíte lidové tradice:

SVATBY I VEČÍRKY I PÁRTYOPENINGY I FIREMNÍ AKCE I DĚTSKÉ DNY I PLESY I KONCERTY LETECKÉ DNY ...


Profesionálové i hvězdy showbussinesu pracují pro Vás!

"Dobrý den .... já chci říct ... jak bych to ... vlastně... když to tak vezmete... ono ....prostě .... užijte si program... dnešek.... no...". Slyšíte hlas člověka, který moderoval Vaši poslední akci? Co udělat změnu? Díky spojení s Radiem Haná na vaše akce můžeme poslat hlasově vyškolené profesionály, kteří jsou známí z éteru Radia Haná a prochází pravidelným hlasovým školením. Budou vás bavit, provázet programem a vždy se na ně můžete spolehnout. Jaký je to pocit? Báječný a uklidňujicí? Lidé z rádia pracují pro vás a nejsou sami. Známe se s oblíbenými umělci, zpěváky, mistry mikromagie, tanečníky a na vaší akci dokážeme bookovat takřka kohokoliv!

Přidejte se do (snad již) nekonečné fronty našich spokojených klientů, pro které jsme jejich pravou rukou v pořádání nejrůznějších eventů.
Oblíbený Olomoucký ples? I ten patří mezi naše chlouby:
Olomoucí to nekončí. Dobře nás znáte také v Uničově:

Zábava pro děti? Ano, rádi:

Slavnostní opening nového nákupního parku? Jasně:

Nemožné neexistuje! Jsme s vámi v ČR i v zahraničí.

Už se vám stalo, že moderátor, DJ nebo umělec byl objednán do určité hodiny a nezůstal ani o minutu déle? Od našich moderátorů nic takového nečekejte. Záleží nám na Vaší spokojenosti. Pokud se program Vaší akce protáhne, zůstaneme s Vámi, jak dlouho budete chtít. Nikdy neodjedeme v nejlepším a formality vyřešíme později. Naše služby jsou tu pro vás nejen v Česku, ale díky znalosti cizích jazyků také v zahraničí. 
 
Spolehněte se na moderátorské a produkční služby dceřiné firmy Radia Haná,
důvěřujte Forsberg Agency.

-------------
Kontakty, další foto i video z akcí na  www.forsberg.cz
-------------

Partneři Rádia HANÁ

Ozvěte se nám

585 22 55 88
800 13 12 13 dopravní zpravodajství ZDARMA