právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

AUDIO: EURO 2016

20. 06. 2016 - 12:00 | Do Francie voláme Romanu Hubníkovi! O zápasech i zlomových událostech na hřišti, o životě ve Francii i o dalších zajímavých tématech se bavíme se zkušeným reprezentačním obráncem.

Na Hané preferujeme ofenzivní hudební styl. Do nebezpečných výpadů posíláme nejlepší hudební výběr, kterému přesně nabíhají famózní songy, na kterých jsme vyrůstali.
 

Rozhovor z 20. 6. 2016:

Ještě před pár týdny hájil modré barvy olomoucké Sigmy. Nyní je tu červen a Roman Hubník brání výpady soupeřů na EURU 2016. Po úvodním duelu se Španelskem ho jeden prestižní fotbalový magazín zařadil do ideální sestavy snů. Co na to tento skromný rodák z Valašská říká?Češi mají za sebou dramatický zápas s Chorvatskem, kdy jsme během druhého poločasu prohrávali už 0:2. Co nakonec rozhodlo o remíze?Nestačí vám tyto odpovědi? Chcete vědět o šampionátu skutečně všechno? Jak se ve Francii žije fotbalem a co plánují Češi na Turky? Jsou krásnější holky u nás nebo ve Francii? Poslechněte si celý rozhovor s oblíbeným reprezentačním obráncem:


Rozhovor z 14. 6. 2016:

Je tu fotbalové EURO, které prožíváme i s Romanem Hubníkem. Jak český obránce hodnotí pondělní zápas se Španělskem, co si myslí o nejlepších fotbalistech na světě a jaká je nálada před utkáním s Chorvatskem? Poslechněte si rozhovor. 

Roman Hubník volá Hanou:

 


Jaký je program EURA, o čem se mluví, jaké strategie volí trenéři a jaký je život ve Francii pohledem hráčů i fanoušků? Poslouchejte naše vysílání a nic vám neunikne!

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!