právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Letní nástrahy #01

07. 07. 2016 - 11:10 | Nastavujeme klimatizaci, zachraňujeme utopený telefon, pečujeme o své vlasy.

Léto 2016 je tady. Víte, že díky svým letním fotkám z dovolené, z letní brigády nebo z výletů můžete vyhrát jeden z letních zážitků v celkové hodnotě 70.000 korun? Zapojte se do naší letní fotománie, ceny čekají i na vás! Zážitek sám o sobě je letní počasí, které nás mnohdy pořádně zkouší tropickými teplotami.

Na letních cestách je náš nejlepší přítel klimatizace. Existuje několik důležitých doporučení, jak klimatizaci používat, aby přinesla užitek. Výstižnou reportáž připravuje Ivo Spisar (audio). S ním se na cesách neztratíte. Každý den se s vámi po 13. hodině věnuje tématům, které zajímají každého řidiče.

Jak používat klimatizaci:Klimatizaci v autě máme zvládnutou. Kde zaparkujeme? U bazénu nebo nedalekého rybníka? Od vody nezapomeňte nafotit pořádnou nálož fotek a šup s nimi na sociální sítě s hastagem #radiohana. Člověk fotí a z ničeho nic mu telefon spadne do vody. Narovinu, vodotěsné telefony u nás zatím nepatří mezi nejrozšířenější vymoženosti a i trocha vody jim může vyrazit dech. Když chytrý telefon spadne do vody, automaticky to ještě nemusí znamenat jeho pohřeb. S nápravou a vysušením nám dokonce může pomoci naše kočka. Podrobnosti zjišťuje Lukáš Kobza (audio), se kterým se každý den po 19. hodině zaměřujeme na speciality 21. století:

Kočka jako první pomoc při utopeném telefonu:Klimatizace nastavena, telefon zachráněn, ale co my? Namazali jsme se pořádně opalovákem?  A nezapomínáme na naše vlasy? I ty potřebují speciální letní péči, díky které budou stále ve formě a krásné! Prověřené rady z kadeřnictví nese Martina Qweetko Procházková. Naše expertka na zdravý životní styl přináší užitečné rady i tipy každý den po 15. hodině:

Léto a vlasy? Opět plné krásy:

 

Léto 2016 s Radiem Haná.

Chci pořádnou hudební sprchu!

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!